O nás

Spoznajte náš tím

Šikovných a pracovitých ľudí už nezaujíma len výška platu i keď je stále rozhodujúcim aspektom pre výber budúceho zamestnávateľa. Prihliada sa čoraz viac na pracovné prostredie, vzťahy a dobrú atmosféru na pracovisku. Event s nami vytvára pozitívne zážitky smerujúce k SPOJeniu zamestnancov pre spoločný cieľ, ktorý v pracovnom prostredí vytvára produktívnu skupinu. Našou najväčšou výhodou je tím mladých, kreatívnych a skúsených ľudí. Robíme všetko pre to, aby bol program prepracovaný do posledného detailu, ale niekedy sa stáva, že program nejde presne podľa plánu. Sme školení, aby sme vedeli operatívne zareagovať na akúkoľvek zmenu alebo požiadavku klienta. Sme školení, aby sme vedeli operatívne zareagovať na akúkoľvek zmenu alebo požiadavku klienta.

0% Kvalita
0 Zákazníci
0 Ľudia
0 Rokov skúseností
0 Vyčarených úsmevov

Náš tím

Malé fakty o nás

0%
Oslovených klientov Naša eventová agentúra pôsobí na trhu relatívne krátko a preto vidíme veľký priestor vo vytvorení dlhodobej spolupráce s klientmi v rôznorodých sektoroch.
0%
Naplnenie nášho potenciálu Každá skúsenosť so zákazníkom je pre nás výzvou, ktorá rozširuje naše možnosti. V práci s mladými a zanietenými ľuďmi vidíme stále veľký priestor pre rozvoj.
0%
Splnených akcií Úspešnými akciami sa zvyšuje dopyt po našich službách a tak postupne obsadzujeme všetky voľné termíny.
0%
Šťastných klientov Na našu prácu máme pozitívne ohlasy, avšak nie sme dokonalí. 1% nás drží neustále v strehu, aby sme nepoľavili v našej snahe odviesť vždy maximum.